• Ново
Como Blu Women'sенски плус големина Атлетика Тери џогери

Como Blu Women'sенски плус големина Атлетика Тери џогери

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Опуштете се на трендот во овие меки атлетични џогери од Como Blu. Овие лесни плус големини џемпери се одликуваат со забавни отпечатоци или класични бои за стил на правење изјави. Материјал : 68% полиестер/28% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична лента за половината за влечење; сите печатени или цврсти бои. COMO BLU PLUS SIGEN JOGGERS за жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата