• Ново
Јакна за женски меки

Јакна за женски меки

DEN 767.84

Износ
Това е достапна

Јакната за женски меки е достапна во моделите на Realtree и Mossy Oak. Оваа перформанси ткаенина за меки е ветровито и отпорна на вода за да ве одржува удобно без разлика дали ловите во помалку од идеални услови или само се дружите со пријателите. Технологијата на инхибитори на мирис и излезот од прицврстување се и одлични карактеристики за сериозниот ловец. Има голема стоечка јака што го задржува вратот заштитен од елементите, додека чуварот на патентот го спречува патентот да не го иритира вратот или брадата кога се движи со јакна. Џебовите во стилот на патент и џебот на градите помагаат да ги чувате вашите скапоцености безбедни без разлика дали сте во шумата или во играта. Прилагодливите затворања на зглобовите и половината на половината може да се затегнат за да ја ограничат вашата изложеност на несакани нацрти. Јакна за женски меки : Достапна во моделите на Realtree и Mossy Oak. Јакна за перформанси на дами. Технологија на инхибитор на мирис за да помогне во прикривањето при лов. Ветерно и отпорен на вода. Излез за прицврстување за лесна приврзаност. Јаката со висока состојба го задржува вратот заштитено од елементите. Земачот на патент го спречува патентот да не го иритира вратот или брадата. Прилагодливи затворања на зглобот за дополнителна заштита. Прилагодлива половината за вклучување. Џеб на градите што може да се користи како држач за лиценца. Џебови со патенти со заварувања за да помогнат да ги чувате вашите скапоцености безбедни.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата