• Ново
Дифздху Ги Спарува Женските Зимски Топли Ракавици На Допирниот Екран Ветроупорна Волна Обложена Со Допир На Екранот Пишување Белезници За Жени

Дифздху Ги Спарува Женските Зимски Топли Ракавици На Допирниот Екран Ветроупорна Волна Обложена Со Допир На Екранот Пишување

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

2 Пара Женски Зимски Топли Ракавици Со Екран За Допирање Ветроупорна Волна Обложена Со Руно Допирање На Екранот За Жени Карактеристики : 1. Мек и топол материјал, ги загрева вашите раце додека лесно испраќате пораки, пишувате, пишувате или возите велосипед во студена зима.2. Деловите на палецот и показалецот во двете ракавици можат да допираат екран, можете слободно да правите активности.Само деловите на палецот и показалецот можат да допираат екран.3. Една големина најмногу одговара, лесно можете да добиете прилагодено вклопување според вашите раце.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде мала разлика.4. Модна боја, стилска и практична, лесна за различни тимови.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.5. Тоа може да биде соодветни ракавици за самостојна употреба или да биде подарок за вашиот љубовник пријатели и семејство итн.2 Пара Женски Зимски Топли Ракавици Со Екран За Допирање Ветроупорна Волна Руно Обложени Со допирни Белезници За Пишување Пораки За Жениматеријал : микро ниво боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 120gpackage големина : 20x10x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Ракавици. Домашни Украси. Домашни Орнаменти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата