• Ново
Женски Удобен Висок Струк Опуштено Вклопување Спортски Тренинг Џогер Спортски Панталони Со Џеб

Женски Удобен Висок Струк Опуштено Вклопување Спортски Тренинг Џогер Спортски Панталони Со Џеб

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава ОД JBEELATE Од Пазарот Joybuy.Спецификација : . Материјал : мешавина од памук. Стил : Улица. Шема : Обична. Соодветна возраст : 18-24 години. Применлив пол : Женски. Изборна боја : Црвена, сива, црна, сина. Забелешки : . 1. Горенаведените податоци рачно се мерат и е дозволена грешка од 1-2 см. 2. Поради различни дисплеи и светла, може да има грешки во боите. Ве молиме погледнете ги вистинските ставки. Содржина На Пакетот. 1* Панталони + материјал погоден за Кожата е Изработен од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, која има добра апсорпција на влага и отпорност на топлина, лесна и удобна за носење. ●Дизајн на личност € Мода еднобојна и лабава дизајн, секојдневен врвка еластичен стил со висок струк и целосна должина, едноставен, но разноврсен, додавајќи мода на вашиот целокупен фустан. ●Див стил●женски секојдневен зрак нозе долги панталони, без разлика дали ќе одговарате на едноставни Маици, кошули, елек, камизола или разни јакни, можете да создадете удобен и свеж ефект. ●Соодветни прилики●Совршен За различни прилики, Како што се : секојдневно носење, училиште, работа, роденден, забава, спорт, состаноци, шопинг, улица, одмор итн. за да бидете попривлечни. ●Големина●ве Молиме споредете ги деталите за Нашата Табела Со Големина со вашата слична облека за да изберете соодветна големина пред да ја купите. Фала!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата