• Ново
Дозвола Жени Плус Големина Врвови Круг-Вратот Долг Ракав Салон За Печатење Маица Блуза, Зелена

Дозвола Жени Плус Големина Врвови Круг-Вратот Долг Ракав Салон За Печатење Маица Блуза, Зелена

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Ироинид Клиренс Жени Плус Големина Врвови Круг-Вратот Долг Ракав Печатење Дневна Маица Блуза, Зелени Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Кружен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Блуза Ироинид Царинење Жени Плус Големина Врвови Круг-Вратот Долг Ракав Печатење дневна Маица Блуза,Зелена. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 53см/20.87 " Должина : 72см/28.35". дами тренингот облека. дри одговара кошула жени долг ракав. женска облека во теретана. ледени кошули за жени. мускулна кошула жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата