• Ново
Губотаре Со Долги Ракави Врвни Женски Долги Ракави Тркалезен Врат Лактот Закрпена Боја Блок Лента Кошула Блузи, Црна XXL

Губотаре Со Долги Ракави Врвни Женски Долги Ракави Тркалезен Врат Лактот Закрпена Боја Блок Лента Кошула Блузи, Црна XXL

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Женски Врвови Долги Врвови Обични Маици Долги Ракави Пуловер Кошули Лабави Маици Модна Облека Изгуби Женски Кошули Женски Врвови Долги Врвови Обични Маици Долги Ракави Пуловер Кошули Лабави Маици Модна Облека Дуксери V Вратот Проверете Панел. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 250гр. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА : врв со Долги ракави изработен од 40% памук, 60% полиестер,. Мека и удобна, лесна и пријатна за кожата, ве одржува топло, но нема да направи да се чувствувате премногу топло. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ДИЗАЈНОТ : Долг ракав, блок во боја, врат на екипажот, пуловер, лабаво вклопување, секој дизајн може да направи да се чувствувате удобно. Овој секојдневен врв лесно се вклопува во секоја фигура на телото. ЛЕСЕН СТАЈЛИНГ : модната блок кошула во боја е совршено надополнување на вашите хеланки, фармерки, панталони и многу повеќе, овој врвен класичен стил може да го покаже вашиот шарм со едноставно совпаѓање. ПРИЛИКИ : Секојдневните блузи се погодни за речиси сите прилики, можете да ги носите во секојдневниот живот или на работа. Погоден е за пролет ,umn,зима,можете да одговарате на палта со различни дебелини за да се прилагодите на температурните промени во различни сезони. СОВЕТИ ЗА ПЕРЕЊЕ : Миење Раце.Измијте ја темната и светлата боја одделно,не избелувајте,не сушете се.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата