• Ново
Кошула Жени Лето Шифон V Вратот Долги Ракави Блуза Повик Лабава Работа Бизнис Цветни Кошули Туника Блузи Кошули За Жени

Кошула Жени Лето Шифон V Вратот Долги Ракави Блуза Повик Лабава Работа Бизнис Цветни Кошули Туника Блузи Кошули За Жени

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

Ако сакате широка облека, можете да изберете две поголеми димензии. &Големина : блузата со ракави 3/4 добро се совпаѓа со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и leggings.it На Сад Големина : (S-XXL) Лабава Опремена Преголема Достапна Белешка : Ве Молиме погледнете ги информациите за големината на продавачот на сликата или во описот пред да нарачате.17" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39. Рачно миење ладно, лежење рамно на суво или суво чистење, не извртувајте или, предлагаме рачно миење во ладна вода ,потоа пеглајте на задната страна на ниска температура за подобар изглед и чувство на рака ,бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите,бојата на вистинскиот предмет може малку да варира од горенаведеното ви благодариме за вашето разбирањепол : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Конвенционална Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : печатењестил : мода, Casual Size USUKEUBust Sleeve Lengths483495cm/37.95" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 115СМ/45.47" должина : 71см/27.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата