• Ново
Глоквис Дами Проверете Кошули Елегантни Врвови Лабава Предна Туника Кошула Со Долги Ракави Ревер Блуза На Вратот Кардиган Црна ХХЛ

Глоквис Дами Проверете Кошули Елегантни Врвови Лабава Предна Туника Кошула Со Долги Ракави Ревер Блуза На Вратот Кардиган Црна

DEN 446.08

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Врвови Со Долги Ракави, Жени Пролетна Есенска Блуза,Жени Работат Канцеларија Тип На Шема На Кошули : Проверете Печатење,Копче Долна Боја : Каки, Сина, Кафеава, Розова, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Памучно Деколте : Ѓердан Со Ревер : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : памук, Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Блуза За Гардероба.2. Дизајн : Секојдневна И Елегантна Блуза со Ревер. Основниот Дизајн На Вратот И Копчето V Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : Женска Проверка Печати Обичните Блузи Доаѓаат со Дизајн На Вратот На Ревер, Долги Ракави и Затворање На Предните Копчиња, Носете Ги Оваа Пролет Есенски Кошули И Покажете го Вашиот Шармантен Изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Пролетни Есенски Блузи За Жени, Секојдневни Маици Со Долги Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн - Жените Проверуваат Блузи За Печатење Елегантна Лежерна Лабава Туника, Блуза Со Маица Со Јака Со Ревер, Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави За Одмор, Трендовски и Шик. Повод - Овој Блузи Е Погоден За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар-Постојат Многу Стилови На Кошули Со Копчиња За Жени, Кои Можат да се Совпаднат Со Камизола, Маица, Шорцеви, Фармерки, Хеланки, Здолништа, Високи Потпетици, Патики За Да Создадат Трендовски И Секси Изглед, А Исто така Можат Да Создадат Модерна Деловна Облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата