• Ново
Единствени поволни цени за цветни лисја на жените печати кратки ракави на плажа на плажа

Единствени поволни цени за цветни лисја на жените печати кратки ракави на плажа на плажа

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Без разлика дали е на карневал, фестивал, одмор, плажа или дури и тематска забава, сигурно ќе добиете многу комплименти. Оваа обична блуза е ваш следен одмор од суштинско значење во кој има живописен тропски принт. Совршена забава со теми за кошула за лето, или како подарок за роденден, или празник. Повод : викенд, плажа, одмор, тематска забава, летна забава, патување, забава во базен, итн. Носење Xs.meareument (во инчи) големина градите на градите ширина на рамото вкупна должина - 38 1/4 - - 18 3/4 26 1/8s - 40 1/8 19 5/8 26 3/4 M 42 1/8 20 5/8 27 3/8 L - 45 5/8 22 1/2 - - 28 XL - 49 1/4 24 1/4 - -28 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за цветни лисја на жени, печатат кратки ракави на плажа Топ 100% полиестер. Увезени. Цветни лисја печатени. Краток ракав. Копче надолу кошула. Машинско миење ладно со слични бои.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата