• Ново
Дијанли Женски Блузи И Блузи Облечени 4 јули Модни Вратоврски Кошули Лабава Денот На Независноста Патриотски Маици Летно Срце Сад Знаме Печатење Краток Ракав V - Вр?

Дијанли Женски Блузи И Блузи Облечени 4 јули Модни Вратоврски Кошули Лабава Денот На Независноста Патриотски Маици Летно Срце

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

: Средна Биста : 108см/42.45" маица/обични маици/обични маици/маица за маици/евтини маици/памучни маици/женски маици/маици со кратки ракави/празни маици/маици/маици/кошули За Жени/женски маици/царинење женски маици/кошули со кратки ракави за жени/женски блузи/кошули за жени/Блузи за вежбање за жени/блузи за култури за жени/женски блузи со кратки ракави/женска облека/графички маици за жени/црна кошула со кратки ракави жени/женски кошули / празнични блузи за жени.❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е изработен од 95% Вискоза плус 5% Спандекс,тој е многу мек,удобен, растеглив и лесен.98" Ракав : 24см/9. Сите наши алишта се дизајнирани За азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните големини НА САД, препорачуваме Големина на Табелата со големина 1-2.Дијанли Женски Блузи И Блузи Фустан 4 јули Мода Вратоврска Боја Кошули Лабава Денот На Независноста Патриотски Маици Летно Срце Сад Знаме Печатење Краток Ракав V-Вратот Обични Кошули Сина m_ Карактеристики : Женски Врвот Кошула,Кошули Блузи, Краток Ракав, V-Вратот, Срцето Сад Знаме Печатење, Мода,секојдневен стил, мека и еластична, тече удобно за носење. слатки врвови со кратки ракави за жени/женски маици со кратки ракави/женски врвови со туника со кратки ракави/летни кошули/женски врвови со туника со кратки ракави/женски врвови со кратки ракави и блузи/летни врвови со кратки ракави за жени/обични врвови за жени/врвови со туника со кратки ракави/блузи за жени лето/женски блузи со кратки ракави/женски кошули/женски маици со кратки ракави/црни врвови со кратки ракави за жени/женски секојдневни кошули краток ракав/летни врвови со кратки ракави/летни врвови за жени/летни врвови/блузи/женски врвови со кратки ракави.90" Должина : 66см/25. ❥Упатство за перење : Предметот што треба да се мие рачно (внатре кон надвор) во ладна вода и сув рамен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата