• Ново
Женски Денот На Вљубените Срце Печатење Дуксер Обични Графички Долги Ракави Врвови Екипажот Пуловер Блуза

Женски Денот На Вљубените Срце Печатење Дуксер Обични Графички Долги Ракави Врвови Екипажот Пуловер Блуза

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Женска Маица, Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Печатени Лабави Есенски Обични Врвови На Денот на Вљубените. Овие пријатни врвови се толку прекрасен избор за секој ден! Не можете да погрешите со класичен изглед и опуштена силуета!. Големина Шема. Големина (см). St Length : t67tt Bust : t98. Mt Length : t70tt Bust : t104. Lt Length : t73tt Bust : t110. XLt Length : t76tt Bust : t116. 2xlt Length : t79tt Bust : t122. Големина(инч). St Length : t26. 38 t Bust : t38. 58 . Мдолжина : т27, 56 тбуст : т40, 94 . Lt Length : t28. 74 t Bust : t43. 31 . XLt Length : t29. 92 t Bust : t45. 67 . 2xltlengh : t31. 10 t Bust : t48. 03 . Спецификација. Име на предметот : женски дуксер. Боја : бела љубов, црвена љубов, розова роза, розово срце, розово куче, црвено срце, розови букви, фушија срце, црно срце. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Шема : печати. Материјал : полиестер. Ракав : долг ракав. Јака : вратот на екипажот. Содржина На Пакетот. 1пц х женски дуксер. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : Оваа Маица за жени е изработена од врвен полиестерски материјал. Ткаенината е мека, лесна и дише, мазна за вашата кожа. Стилски Дизајн : Удобен долг ракав, врат на екипажот, шема за печатење На Денот на Вљубените. Сладок и модерен изглед. Лесно Се Совпаѓа : секојдневната Маица совршено одговара на вашите фармерки, здолништа, патики и чизми, погодни за дома, состанок, забава и ноќно излегување. Совршен за пролет или fall. Точно На Големината : постојат 5 големини за избор : S, M, L, XL, XXL. Лабаво вклопување за максимална удобност, погодно за повеќето жени носат. Пакет И Нега : 1пц х женска маица. Машина за перење, висат за да се исуши е предложено, ве молиме не го избелите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата