• Ново
Денот На Независноста Женски Летни Врвови Американско Знаме Печатени Пуловер О Вратот Кратки Ракави Маица Блузи

Денот На Независноста Женски Летни Врвови Американско Знаме Печатени Пуловер О Вратот Кратки Ракави Маица Блузи

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Денот на независноста За Жените Печати Дневни Летни Кошули За Женски О Вратот Резервоарот Блузи Американски 4 од јули Печати Блуза Краток Ракав Тренингот Кошули Повик Лабава Маици. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 25х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Пол : Жени. Сезона : Лето. Што Добивате : 1 € Денот На Независноста На Жените Печатени Врвови. Повод : Секојдневен, Денот На Независноста Женски Летни Врвови, Пуловер На Блуза Со Печатена Маица Со Американско Знаме. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука! Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, добредојдени сте да ме контактирате, ние ќе го решиме целиот проблем за вас.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата