• Ново
Glookwis Жени V Вратот Блуза Лабави Врвови Обични Елегантни Кошули Плисирани Долги Ракави Туника Кошула Светло Виолетова 3XL

Glookwis Жени V Вратот Блуза Лабави Врвови Обични Елегантни Кошули Плисирани Долги Ракави Туника Кошула Светло Виолетова 3XL

DEN 331.04

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Врвови Со Долги Ракави, Жени Пролетна Есенска Блуза,Жени Работат Канцеларија Тип На Кошула : Цврста Боја : Бела,Црна, Розова, Кајсија, Небесно Сина, Светло Виолетова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : V Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. 2. Дизајн : Секојдневна и Елегантна Блуза. Основните V Вратот И Обвиткан Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : Женски Еднобојни Обични Врвови Блузи Доаѓаат Со Дизајн На Вратот V, Долги Ракави и Плисирани, Носете Ги Оваа Пролет Есенски Кошули И Покажете го Вашиот Шармантен Изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Пролетни Есенски Блузи За Жени, Секојдневни Маици Со Долги Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-100% Полиестер. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн - Женски Еднобојни Блузи Елегантна Лежерна Лабава Туника, В Јака Маица Блуза, Слободно Време Широки Долги Ракави Плисирани Обвиткани Кошули, Трендовски и Шик. Повод - Овој Блузи Е Погоден За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар-Постојат Многу Стилови На Обвиткани Кошули За Жени, Кои Можат да Се Совпаднат со Шорцеви, Фармерки, Хеланки, Здолништа, Високи Потпетици, Патики За Да Создадат Трендовски и Секси Изглед, А Исто така Можат Да Создадат Модерна Деловна Облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата