• Ново
Зеуар Плус Големина Летни Врвови За Жени Блузи Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Обични Врвови V-Вратот Скријте Маици Со Кратки Ракави Со

Зеуар Плус Големина Летни Врвови За Жени Блузи Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Обични Врвови V-Вратот

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Женски Обични Врвови V-Вратот Сокриј Стомак Маици Со Кратки Ракави Слатки Блузи Со Туника Со Протоккарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Оваа кошула е толку лесна и многу удобна кошула, оди совршено со шорцеви, фармерки. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е мека и удобна облека. Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат за сите сезони.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода. Сезона : Пролет Лето Aut Зима Пол : Женска Пригода : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Секојдневен што добивате : 1 Компјутер Жени Со Големина на Големина.USUKEUBust Shoulder Sleeve Length XXlxx-Large121642128-136cm/50.39-53.54"42cm/16.54"23cm/9.06"76cm/29.92"Size : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 128-136cm/50.39-53.54"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 76cm/29.92" Уникатен дизајн : суштинската Маица за летна гардероба е тука! Едноставен лабав врв може да биде и врвот на рамената, основната Маица за половината и обичниот врв за сите сезони. Модерен и убав. Оваа класична Маица е многу удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава прекрасна модна смисла на оваа едноставна јакна, која е модерна и пријатна. Совршен со сите фармерки, панталони и шорцеви. Прилика : овој еднобоен врв е многу погоден за секојдневно носење, одмор, шопинг, работа, улица, состаноци, канцеларија, работа, плажа, одмор, спорт или која било пригода. Спарете го со високи потпетици, прекрасни сандали и удобни спортски чевли, изгледа многу погодно за одмор. Инструкции за перење : машина за перење, миење раце со ладна вода, сушење на воздух.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата