• Ново
TKing Мода Жени Плус Големина Блузи V Вратот Маици Блузи Повик Мека Тече Туника Еднобојна Маица Розова 5XL

TKing Мода Жени Плус Големина Блузи V Вратот Маици Блузи Повик Мека Тече Туника Еднобојна Маица Розова 5XL

DEN 244.64

Износ
Това е достапна

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Карактеристики : ❀Материјал : Полиестер. дише и удобно.❀Овој v вратот врвот, фармерки или шорцеви за стилски и изглед.❀ Повод : вратоврска печатени дуксер е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневен дневен, работа, забава, свадба, датум, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен И Надворешен производ информации : Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, секојдневно миење раце И миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ЕЕЗ Разликата во Бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Материјал : Направен од памук,Многу Мек. Дизајн : Дизајн На Вратот Сплит V, Маица Со Цврста Боја, Кратки Ракави, Закривен Раб со Мал Дизајн На Набори, фит одблесок, Висок низок Раб за жени со плус големина. Повод : Секојдневно Носење, Секојдневно, Патувања На Плажа, Одмор, Забава, Датум, Училиште, На Отворено, Патување, Дом, Канцеларија, Работа или какви било прилики. Изгледа одлично со хеланки, работни панталони,фармерки, здолништа, чизми, потпетици, сандали со прерамки или можете да го носите со елек, хеланки и чизми до глуждот за студените есенски ноќи!. Ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме во описот или сликата на производот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата