• Ново
0.20 кт. ЦЗ Цврст Реал 14к Машки Свадбен Бенд Прстен: Сатен Е В

0.20 кт. ЦЗ Цврст Реал 14к Машки Свадбен Бенд Прстен: Сатен Е В

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиранширина на Лента : 7,6 до 3,1 мм (заострен)Материјал : Примарен : Златна Комплетност : Комплетен (вклучени сите камења)Голем : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Пол : Машки материјал : Примарна Боја : Тип На Пожолтување : МАШКИ Прстен ВИСТИНСКИ 14К ЗЛАТО : Ова прстенот Може Да се Изработи и по ваш избор на цврсто 14к Бело, Жолто или розово злато за истата цена. Прстените на голдија се печат со "14К" како симбол на автентичност и ветување за исклучителен квалитет. 14к златото нема да оксидира или обезбојува. Носете го овој прстен секој ден, насекаде!. ДЕТАЛИ : овој прстен има ааа квалитетна кубна цирконија. ЦЗ се рачно поставени, високо полирани во цврста/вистинска златна поставка од нашите искусни златари. НАДГРАДБА НА ВИСТИНСКИ ДИЈАМАНТИ : Доколку се побара, можеме да ја монтираме и оваа ставка со природни дијаманти. Ве молиме контактирајте не за цените. ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК : за себе или за некој близок, овој вистински златен златен прстен од 14к е совршен подарок за родендени, годишнини, дипломи, свадби, свршувачки, невестински забави, Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ или само за да кажете "те сакам."Тоа е совршена алтернатива на природните дијаманти ископани на земјата и се удвојува, како и прстен" безбеден за одмор"," секојдневен "прстен и/или прстен" ветување". ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО : вашето купување е придружено со 30 ден, без проблеми, гаранција за враќање на парите и пристигнува со бесплатен подарок. Во случај да не сте задоволни со купувањето после тоа, ве молиме контактирајте не директно. Ние сме компанија со седиште ВО САД и се гордееме со супериорната услуга за клиенти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата