• Ново
Аурурални Маици За Мажи Расчистување Модна Личност Машка Летна Лежерна Тенка Маица Без Ракави Врвна Блуза

Аурурални Маици За Мажи Расчистување Модна Личност Машка Летна Лежерна Тенка Маица Без Ракави Врвна Блуза

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Модна личност Машка Летна Лежерна Тенка Маица Без Ракави Врвна Блузакарактеристики : 1. Карактеристики : секојдневна кошула, краток ракав, ревер, копче, моден дизајн, пролет, лето и есенска кошула.2. Висококвалитетна ткаенина : оваа кошула е изработена од висококвалитетна ткаенина. Тој е лесен, не се намалува, не избледува, апсорпција на влага и ја отстранува потта. 3. Дизајн : хавајската цветна кошула без ракави прифаќа уникатно сечење, лабаво вклопување, лабава пазува, заоблен врат, мека и дише ткаенина, удобна и неограничена. 4. Појавување : целиот овој елек е за да ве придружува во текот на летото и да уживате во летото. Погоден за соодветни јакни, кардигани, фармерки, шорцеви, секојдневни спортски панталони и комбинезони, погоден за пролет, лето и aut.5. Ве молиме запомнете : хемиско чистење, перење, миење ладна машина/миење раце. Измијте ги рацете со ладна вода или нежно измијте ја машината/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азиски фигури, што значи дека е помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која може да биде наша слика или опис. Сезона : Пролет/лето : Менокација : Отворено,Секојдневно,Секојдневно материјал : модалстил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Кошули со Големина.Usukeubustshoundersleevelungthmmedium4834102cm/40.16 "44cm/17.32 " 24cm/9.45"68cm/26.77" Големина : MSize. : Медиум : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 102cm/40.16 "Рамо : 44cm/17.32 " Ракав : 24cm/9.45"Должина : 68cm/26.77" Маици За Мажи Дозвола. машки кошули дозвола. дозвола машки кошули под 5 5. машки кошули краток ракав. Модна личност Машка Летна Лежерна Тенка Маица Без Ракави Врвна Блуза.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата