• Ново
Жени Обични Разнобојни Печати V Вратот Патент Без Ракави Сплет Елек Кошула Врвот

Жени Обични Разнобојни Печати V Вратот Патент Без Ракави Сплет Елек Кошула Врвот

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : S Биста : 100cm/39.37" Должина : 69cm/27.17" Големина : M Биста : 104cm/40.94" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Биста : 108cm/42.52" Должина : 71cm/27.95" Големина : XL Биста : 112cm/44.09" Должина : 72cm/28.35" Големина : xxl биста : 116cm/45.67" должина : 73cm/28.74" Жени Обичен Разнобоен принт v патент Без ракави сплет елек кошула топможеме да гарантираме Дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјален дизајн на патент/В врат/Спојување е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Алгендер : Женски Стил : Дневен/Секојдневен/Материјал За Плажа : Тип На Полиестерска Шема : должина на ракавот : Деколте Без Ракави : В декорација на вратот : Патентилхуета : Вклопи што добивате : 1 Х Елек Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиени Жени Обични Разнобојни. Печати V. Вратот Патент. Спојување Без Ракави. Елек Кошула Врвот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата