• Ново
Кошули За Мажиumn И Зима Еднобојно Копче Со Маица Со Долги Ракави Блуза Маици За Мажи

Кошули За Мажиumn И Зима Еднобојно Копче Со Маица Со Долги Ракави Блуза Маици За Мажи

DEN 210.24

Износ
Това е достапна

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 63см/24.80" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 64см/25.20" ДОЛЖИНА : 71.50 См/28.15" големина : л сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" рамо : 49см/19.29" ракав : 65см/25.59" ДОЛЖИНА : 73см/28.74" големина : xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 122см/48.03" рамо : 51СМ/20.08" Ракав : 66см/25.98" Должина : 74.50 см/29.33" Големина : ххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 130см/51.18" РАМО : 53СМ/20.87" ракав : 67см/26.38" должина : 76см/29.92" забелешка : со ладна вода/НЕ ПЕГЛАЈТЕ ИЛИ ИЗБЕЛУВАЈТЕ НА ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА/Закачете Или Исушете/измијте Со слична боја, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски мажи треба да го додадат во својата гардероба. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Овој врв Е Удобен За Носење / оваа облека за носење во секое време / овој врв е направен со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за машките кошули со мека кожа. прилика : Спорт, Униформа, Секојдневен, Џогирање, Трчање и повеќе прилики. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Може Да Ги Носите Кошулите Како Кошули За Облекување Или Како Секојдневни Кошули, Сите До Вашите Personal Допаѓања. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата