• Ново
Пијалоци и духови од Wynwood Studio и spirtидни уметнички платно печати 'Gotta Grotage Soda' Soda - зелена, злато

Пијалоци и духови од Wynwood Studio и spirtидни уметнички платно печати 'Gotta Grotage Soda' Soda - зелена, злато

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Пијалоци и духови на пистата Авенија и wallидни уметнички платно печати 'Gotta Vintage Soda' Soda ' - зелена, златна гроздобер сода, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на храна и пијалоци со тема со сода за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата