• Ново
Трговска марка ликовна уметност Lumiere de la Ville Canvas Art by Natasha Wescoat, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Lumiere de la Ville Canvas Art by Natasha Wescoat, црна мат, црна рамка

DEN 704.00

Износ
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметност „Lumiere de la Ville“ Canvas Art by Natasha Wescoat, Black Matte, Black Frame : Artist : Natasha Wescoat. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата