• Ново
Bluecrab галерија обвиткана со платно wallидна уметност, 12x18

Bluecrab галерија обвиткана со платно wallидна уметност, 12x18

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Убава, висококвалитетна галерија завиткана од платно wallидна уметност-изгледа исто како музејско парче! Bluecrab е разноврсно wallидно уметничко дело што ќе изгледа фантастично во вашата семејна соба, подрум, бања, спална соба, сончаница или ден. Висококвалитетното платно е професионално завиткано околу отпорни на искривени, структурно инженерски шипки за носилки. Вклучен е хардвер за монтирање - само извадете го од кутијата и подготвено е да се обеси! Noticeе забележите дека нашите платна има густа длабочина од 1,5 ", што е потешка и подебела, одржувајќи ја стабилноста и структурниот интегритет. Нашата потешка дебелина гарантира дека вашето прекрасно парче платно ќе се прикаже убаво додека се спротивставува на какво било извртување и искривување. Вие сте. Сигурно да добиете комплименти од семејството и пријателите кога ќе го видат ова убаво парче од wallид. Bluecrab е навистина привлечно! Бидете сигурни да го разгледате нашиот огромен избор на платна обвиткана со галерија! Ние ги извориме најдобрите уметнички дела, фотографија и слики во светот да ви обезбеди апсолутно зачудувачки wallиден декор за вашата куќа, стан или канцеларија. Целата наша wallидна уметност на платно е произведена за вас со голема грижа и се испраќа директно до вас од нашата домашна фабрика.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата