• Ново
Чизми за ниски работни чизми на машката машка слава во Оксфорд

Чизми за ниски работни чизми на машката машка слава во Оксфорд

DEN 1055.84

Износ
Това е достапна

Завршете ја работата со Savoy SR, отпорен на лизгање Оксфорд што ќе ве однесе цел ден и цела ноќ. Удобно и модерно, овие чизми се издржливи и зависни. Перничена влошка за дополнителна удобност. Гумена надворешна плоча. Отпорен на лизгање. Поставата за дишење. Подготвена јака и јазик. Класичен хардвер Lugz на лого и очни капаци.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата