• Ново
Хиригин Мали Деца Плетени Кардиган+Чипка Долги Ракави Долна Облека Обични Врвови

Хиригин Мали Деца Плетени Кардиган+Чипка Долги Ракави Долна Облека Обични Врвови

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Детскиот плетен кардиган обезбедува максимална удобност за вашето дете, погоден за патувања и активности на отворено во пролет илиumn. Спецификации. Материјал : Памук . Пол : Девојки. Дизајн На Шема : Цврста Боја . Соодветна Сезона : umn, Пролет. Стил : Мода, Секојдневен. Табела со големина : (см/инч). Големина Должина Биста Ракав Препорачува Висина Препорачува Возраст . 90 20/7.87 58/22.83 30/11.81 80-90см 1-2 години . 100 22/8.66 62/24.41 34/13.39 90-100см 2-3 години . 110 24/9.45 66/25.98 37/14.57 100-110см 3-4 години . 120 27/10.63 72/28.35 41/16.14 110-120см 4-5 години . 130 29/11.42 78/30.71 43/16.93 120-130см 5-6 години . Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирање!. Содржина На Пакетот. 1 х Мали Деца Плетени Кардиган. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработена од висококвалитетна памучна ткаенина за дишење и удобно искуство при носење, пријателска за кожата и мека. Дизајн На сладок Стил : декорацијата на чипка додава слатко и секојдневно чувство на целокупната форма, совршено задоволувајќи ги преференциите на малите девојчиња. Исклучителна Изработка : прецизното шиење со уредно кроење го прави повеќе текстура и популарно, лесно се совпаѓа со дневните панталони. Различни Прилики : Совршени За шопинг, патувања, семејни собири, одмор, активности во затворени простории и на отворено, секојдневен домашен живот итн. Креативен Подарок : може да се даде и како посебен подарок на мало девојче на роденден и други празници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата