• Ново
луетбиез Доенчиња Девојчиња Момчиња Комбинезон Костим За Играње Симпатична Кокосово Дрво Печатење Памучна Облека Без Ракави Плетена Ребрести Ромпер

луетбиез Доенчиња Девојчиња Момчиња Комбинезон Костим За Играње Симпатична Кокосово Дрво Печатење Памучна Облека Без Ракави

DEN 256.00

Износ
Това е достапна

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Ново Во Модата. Најсреќно е да им помогнете на вашите деца да се облекуваат убаво секој ден. Големина (инч)ttttt T T T. Должина : t16, 73 t Bust : t18, 90 t Hip : t20, 47 . 0-3 Месециtlengh : t17, 32 t Bust : t19, 49 t Hip : t21, 06 . 3-6 Месециtlengh : t17, 91 t Bust : t20, 08 t Hip : t21, 65 . 6-9 Месециtlengh : t18, 50 t Bust : t20, 67 t Hip : t22. 24 . 9-12 Месециtlengh : t19, 69 t Bust : t21, 26 t Hip : t22, 83 . Спецификации : . Материјал : Памучна Ликра. Боја : Бела/Беж/Зелена/Црвена/Кафе. Големина : Новороденче, 0-3 Месеци, 3-6 Месеци, 6-9 Месеци, 9-12 Месеци. Пол : Унисекс. Ракав : Без Ракави. Количина : 1 Парче. Прилика : Одлично За забава, секојдневно носење, фотографирање итн. Содржина На Пакетот : . 1 Х Ромпер Материјал : бебешкиот ромпер е изработен од висококвалитетен памучен ликра материјал, безбеден и мек, удобен, дише, неиритирачки, пријателски за кожата. Дизајн : со печатена шема, предно копче, без ракави, тркалезен врат, дизајн на препоните, ромперот за девојчиња за новороденчиња може да обезбеди удобност и да донесе убавина. 5 Големини : Новороденче, 0-3 Месеци, 3-6 Месеци, 6-9 Месеци, 9-12 Месеци. Ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Одличен Подарок : едноделниот костум за бебиња е фитинг и убав. Убав и внимателен подарок за вашето малечко, роднини, семејство или деца на пријател. Прилики : Погоден За секојдневно носење, роденден, забава, празник, семеен собир, специјални активности, фотографии, фестивал, фотографија, годишнини итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата