• Ново
Чуда на нација девојки mi & match шорцеви, големини 4- & плус

Чуда на нација девојки mi & match шорцеви, големини 4- & плус

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Разновидни шорцеви од Wonder Nation му дозволат на вашето мало девојче да се меша и да се совпаѓа со нејзините омилени врвови и маички за удобен и симпатичен изглед. Соберете повеќе од еден за да продолжите да мешате и да се совпаѓате за забавни, симпатични стилови! Повлечен стил. Еластична половината. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојки шорцеви од чудо нација.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата