• Ново
Службена униформа за девојчиња за девојчиња за чудо нација, Твил Бермуда шорцеви, големини со 4-16

Службена униформа за девојчиња за девојчиња за чудо нација, Твил Бермуда шорцеви, големини со 4-16

DEN 263.68

Износ
Това е достапна

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување Твил Бермуда шорцеви се направени за удобност и издржливост во мека ткаенина за истегнување, која е отпорна на брчки, се намалува и избледи. Не грижете се за нејзиниот следен раст на раст, бидејќи униформните шорцеви на Wonder Nation имаат прилагодлива половината за да обезбедат совршено вклопување секој пат. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Земја на потекло : Увезен. Fit : Classic. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува (8-16); Затворање на кука и очи со Zip Fly (4-7). Ockебови : Две предни џебови и два џебови за заварување. Карактеристики : прилагодлива половината; Ткаенината е брчка, смалување и отпорна на згаснување; Одобрена училишна униформа. Училишна униформа се протегаат во Бермуда шорцеви за девојчиња од чудо нација.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата