• Ново
Sdjma Женски Краток Ракав Плисиран Лабав Замав Обичен Фустан Жени Секси Печатење V - Вратот Надвор Од Рамото Фустан Принцеза Мини Фустан

Sdjma Женски Краток Ракав Плисиран Лабав Замав Обичен Фустан Жени Секси Печатење V - Вратот Надвор Од Рамото Фустан Принцеза

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Жените Секси Печатење V - Вратот Надвор Рамо Ракави Фустан Принцеза Мини Фустанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата.Сезона : Пролет, Лето : Женска Пригода : Секојдневен, Партиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден : одговара на големината на дебелината : Разредете Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Жени Забелешка : Бидејќи сечењето на ткаенината, Локацијата на цветот можеби не е баш иста со сликата. Женски; Краток; Ракав; Плисиран;. Лабава; Замав; Секојдневен; Фустан; Жени; Секојдневен; Плус;. Големина; V-Врат; Цврст; Без Ракави; Бохо; Фустан; Замав; Фустан; Со; Џебови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата