• Ново
Летни Фустани За Жени Плажа Бохо Фустан За Жени Елегантен Вечерен Фустан За Коктел Забава Летни Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Плажа

Летни Фустани За Жени Плажа Бохо Фустан За Жени Елегантен Вечерен Фустан За Коктел Забава Летни Фустани За Жени Летни Фустани

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Повод : Секојдневен, секојдневен живот, забава, враќање дома, вечерни активности, деловна канцеларија, лесно облекување нагоре или надолу. Тоа е стилски изглед за спарување со беретки во зима или капи во ветровит пролетен летен ден!. Инструкции за перење : машина за перење, рачно перење ладно, суво на воздух, ниско железо доколку е потребно.Материјал : 100% Дакрон. Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, многу течна и воздушна. Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух. ЛЕСНА И ДИШЕ ТКАЕНИНА : Макси Фустанот Е Изработен од Удобен И Лесен Полиестер, Обезбедувајќи Ви Кул И Пријатно Искуство при Носење. Овој Боемски Фустан Е Лесен, Но Не Проѕирен, Не Тежок Дури И Во Жешкото Време. Фустанот Со Замав Со Кратки Ракави Е Дефинитивно Првиот Избор За Летна Гардероба. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА ! Печатените Макси Фустани Со Нивоа Можат Да Одговараат Со Високи Потпетици, Чизми Или Сандали За Трендовски Изглед. Исто Така, Може Да Се Спари Со Шапка Со Обод За Да Ја Покажете Вашата Дарежлива. Овој Одблесокот Боемски Фустан Совршено Одговара За Секојдневно, Датира, Шопинг, Канцеларија, Плажа, Одмор, Партија, И Така НАТАМУ. Совршен туника фустан за хеланки, хулахопки или поставување со палто, јакни, џемпери во пролет, fall и зима. Материјал : 100% Дакрон. Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, многу течна и воздушна. Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух. Големина : S=US (4-6), M=US (8-10),L=US(12-14),XL=US(16-18),XXL=US(20-22),би препорачале големина нагоре. Лесна и мека ткаенина, ние прифаќаме 30 дена парите назад!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата