• Ново
Кралски благ Хикори пушеле врски за колбаси, lb, ct

Кралски благ Хикори пушеле врски за колбаси, lb, ct

DEN 95.68

Износ
Това е достапна

Кралските благи Хикори пушеле врски за колбаси, 1 фунти, 3 бренд- Крајната храна бренд се препознава низ целиот југоисток како водечки производител на месни производи, вклучувајќи шунка, излети, сланина, колбас, мисирки за мисирка и широк спектар на пушено и свеж свинско месо исечоци. Кралската храна е ваш извор за квалитетно месо скоро 40 години. Семејството во сопственост на 1978 година, нашиот фокус на квалитетни гаранции дека нашите производи се секогаш вкусни и безбедни. Кралска бебе врска пушена колбас, 5 брои. MSG и глутен бесплатно. Одличен извор на протеини. Премиум Квалитет. Одобрена УСА.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата