• Ново
Начин да се прослави велигденскиот бамбус велигденска корпа, розова

Начин да се прослави велигденскиот бамбус велигденска корпа, розова

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Подгответе го вашето семејство за Велигденските прослави кога ќе го додадете патот за славење на Велигденските корпи за виножито од бамбус. Тркалезната корпа мери на 10,9 x 10.11 x 5,63 H инчи. Со четири избори за светло обоени, овие светли и смели обоени корпи ги покажуваат живописни бои на розова, сина, зелена и жолта боја. Секоја корпа е исечена со шема на виножито на горниот и долниот раб. Со изобилство на простор за да ги соберете сите велигденски бонбони и ножеви од вашиот велигденски лов на јајца. Кошницата има рачка за замав со бамбус прикачена за лесни целите на носење. Овие корпи може да се користат и за украсување на вашиот простор за велигденската сезона. Бидете сигурни дека вашите прослави за Велигденски празници имаат дополнителна забава кога ќе го донесете дома патот за славење на корпа за виножито од бамбус. Достапно во продавници и преку Интернет за ограничено време. Начин на славење на велигденскиот бамбус Велигденска корпа, розова : светла и разнобојна ткаена Велигденска корпа. Дизајнирано со смели бои во чаша, жолта, виолетова и розова. Традиционалниот ткаен бамбус дизајн е совршен за употреба како корпа за велигденски подароци. Вклучува вградена рачка за носење. Широката, лесна градба исто така го прави одличен избор при собирање на велигденски јајца или употреба како декор парче. Парови со велигденска трева, рачки за обвивки и ознаки за корпи за да направат повеќе персонализиран изглед.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата