• Ново
Maison USA, Ltd. Блум извезен пар 56 ”38”

Maison USA, Ltd. Блум извезен пар 56 ”38”

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Belle Maison USA, Ltd. Парот на Bloom Swag е направен од 100% полиестерска ткаенина и има извезена цветна лента на дното. Паровите за размачкување се широка ширина со должина од 56 "широки и 38 " во должина. Нашиот пар на цут Swag може да се обеси самостојно или спарен со нашите нивоа на цут и валанс. Достапно во 3 убави бои : Американа, колонијална и природна. Достапни големини за цут се : Ниво парови (56 "x 24) (56" x 36 ", пар за бришење (58" x 38 "), & alance (58" x 12 "). Сите предмети се продаваат одделно. Упатства за нега : Упатства за нега : Машинско миење ладно. Деликатен циклус. Измијте одделно. Користете благ сапун. Не бели бели. Трбам суво ниско. ИЗВЕШТАЈ на ниска температура доколку е потребно. Направено во Кина. Содржината на ткаенина е 100% полиестер. 100% полиестеримпортски инструкции : машина за миење ладно. Деликатно циклус. Измијте одделно. Користете благ сапун. Не бели. Ниво парови (56 "x 24) (56" x 36 "), пар парчиња (58" x 38 "), & valance (58" x 12 ").

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата