• Ново
Gap Home предиво обоена лента од органска памучна светлина за филтрирање на шипка за џеб прозорец за завеси, парови на морнарица 84

Gap Home предиво обоена лента од органска памучна светлина за филтрирање на шипка за џеб прозорец за завеси, парови на морнарица

DEN 399.20

Износ
Това е достапна

Опуштен, обичен, сепак класичен изглед, исто како и вашиот омилен пар фармерки. Органскиот памучен памучен памучен памучен памучен памучен памук е добро изработен од текстура, органска памучна двојка која виси во опуштена драпера и нуди смирувачки привлечност кон вашиот простор за живеење. Достапно во најразлични внимателно курирани бои кои се дизајнирани лесно да се координираат со другите колекции на GAP Home достапни исклучиво на. . Првата домашна колекција на Гап го преиспитува безвременскиот американски стил за модерно живеење. Откријте квалитетни дизајни и најважни работи што веднаш ја освежуваат секоја просторија. Размислете за супер-меки постелнини, покачен прибор за јадење и повеќе инспирирани откритија за секојдневниот живот. Исклучиво на. 100% органски памук : Направено со висококвалитетно, предиво за бојадисување. Поодржлива ткаенина : GOTS (Глобален органски текстилен стандард) и OEKO-TEX® 100 2021 OK0711 AITEX овластен без штетни хемикалии. Дизајн на тексас : Лесни панели на тексас се врамени со детали за шиење. Светло-филтрирање : Овие панели за завеси со светло-филтри обезбедуваат приватност во вашата соба, додека сè уште дозволуваат да блесне природна светлина. Pocketеб на прачка : Зашиена со лесен вметнат третман на врвот на шипка од 3 ”, што одговара на повеќето стандардни шипки за завеси. Сет од 2 : Вклучува сет од 2 панели; Достапно во големини 48 „x 63“, 48 “x 84” и 48 ”x ​​95”. Совршено во кој било простор : Закачете во вашата дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба или домашна канцеларија. Лесна грижа : Машинско миење ладно со бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, да не се пеглате, не исушете чисто.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата