• Ново
Базиреј Жените Лажичка Вратот Без Ракави Солидна А-Линија Фустан Женски Повик Копче Надолу Фустани Лето Еластична Половината Замав Резервоарот Фустани Л

Базиреј Жените Лажичка Вратот Без Ракави Солидна А-Линија Фустан Женски Повик Копче Надолу Фустани Лето Еластична Половината

DEN 526.08

Износ
Това е достапна

Тип На Ставка : Цврст Фустан Во А-Линија. Пол : Жени Жена, Дами,Дама,Женскиматеријал : Должина На Полиестерска Облека : Бои До Колена : Црна,Розова,Сина,Сива,Зелена Дебелина : Умерен Стил : Секојдневна,Улична Мода,Стил На Препи,Бохо Стил, Работа. Season : Spring,Summer,Autunm Occasion : Daliy,Party,Office,Holiday,Casual,Wedding,Business,Travel,Holiday,Партиски Фустан. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : овие женски фустани се изработени од Полиестер,меки,еластични и лесни удобни за допир и носење. Карактеристики : Лажичка Вратот/ Без Ракави /Цврст/Должина На Коленото/ А-Линија Фустан/женствена мода за лесен, секојдневен стил. Прилика : овој симпатичен фустан е совршен за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. Натпревар : летниот фустан лесно се комбинира со какви било високи потпетици,обетки, ѓердан и чанти. Женски и ласкав фустан. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и суво закачување,не користете белило.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата