• Ново
Секси Танц Жени Сарафан Еднобојни Фустани До Колена Стојат Јака Летна Смена Фустан Удобна Мека Плажа Бела 2XL

Секси Танц Жени Сарафан Еднобојни Фустани До Колена Стојат Јака Летна Смена Фустан Удобна Мека Плажа Бела 2XL

DEN 383.84

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан До Колена, Обични Фустани Во Смена, Летен Фустан Тип На Шема : Еднобојна, Цветна Принтдизајн : Копчиња Боја : Бела, Розова, Небесно Сина, Црна, Темна Каки, Цветна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : Должина На Стоечкиот Ѓердан : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Половина Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% Полиестер 35% памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Елегантен Фустан Во Смена. Дизајнот на Вратот И Исправениот Раб Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Фустани До Колена, Фустан Со Половина Ракав, Цветен / Еднобоен Фустан, Копчиња Фустани На Плажа, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Фустан До Колена, Летни Фустани, Фустани За Смена на Плажа, Фустан За Забави, Фустан за Лулашки. Материјал-65% Полиестер 35% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Фустан Со Еднобојна Смена, Фустан До Колена Со Половина Ракав, Цветен Фустан Кафтан, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата