• Ново
Гдфун Моден Женски Летен Печатен Фустан Без Ракави со Тркалезен Врат женски фустан

Гдфун Моден Женски Летен Печатен Фустан Без Ракави со Тркалезен Врат женски фустан

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 48см/18,90" Половината : 111см/43,70" Должина : 100см/39,37"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 50,5 см/19,88" Половината : 116см/45,67" Должина : 101,5 см/39,96"големина : L Биста : 122cm/48.03" Рамо : 53cm/20.87" Половината : 121cm/47.64" Должина : 103cm/40.55"Големина : Xl биста : 128cm/50.39" Рамо : 55.5 cm/21.85" половината : 126cm/49.61" должина : 104.5 cm/41.14"големина : Xxl биста : 134cm/52.76" рамо : 58cm/22.83" половината : 131cm/51.57" должина : 106cm/41.73"Големина : xxxl биста : 140cm/55.12" рамо : 60.5 cm/23.82" половината : 136cm/53.54" должина : 107.5 cm/42.32"големина : xxxxl биста : 146cm/57.48" рамо : 63cm/24.80" половината : 141cm/55.51" должина : 109cm/42.91"големина : xxxxl Биста : 152cm/59.84" рамо : 64.5 cm/25.39" половината : 146cm/57.48" должина : 112см/44.09"пол : Женски повод : секојдневен,дневен декорација : нематеријал : мешавина од полиестер и рачното перење и машинското перење Се пакети Вклучуваат : 1 Парче должина на облекување : редовен стил : секојдневен,Моден4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави повеќе attractive1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењеимајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. ●Материјал : овој фустан е изработен од висококвалитетна ткаенина за да ви овозможи удобно искуство при носење. Тоа е дише и удобно, со добра завеса, а поставата нема да навлезе. €Функција : мала тежина и удобно. ●Прилики : летниот елегантен фустан е совршен за секојдневен, дневен, плажа, одмор, свадбен гостин, семеен собир, на отворено, патување, враќање дома, забава, шопинг, датум на вечера и други настани. ①Натпревар : можете да го усогласите со вашите сјајни обетки, ѓердани и чевли со високи потпетици за да ја покажете вашата женственост. ●Инструкции за перење : Машинско перење Со вреќа за перење, миење раце ладно и не белење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата