• Ново
Нема граници преголема маица за мажи

Нема граници преголема маица за мажи

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа маица од без граници со ткаенина со преголема вклопување во тренд и облека. Со својот мек и опуштен изглед, овие машки маички лесно се спаруваат со фармерките, џогерите и шорцевите за изглед подготвен за викенд или стил на дневна. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : деколте на екипажот; Супер-мека ткаенина. Преголема маица за мажи од без граници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата