• Ново
Машка ултра мека маица на вратот со кратки ракави

Машка ултра мека маица на вратот со кратки ракави

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Ултра мека маица на екипажот на екипажот за кратки ракави RBX е идеална кошула што треба да ја носи како положено парче, лежејќи се низ куќата, па дури и спарена со омилениот пар фармерки. Loveе го сакате начинот на кој се чувствува ултра мека ткаенина на вашата кожа, дека никогаш нема да сакате да ја тргнете! Ултра мека мека екипа на екипажот за кратки ракави RBX.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата