• Ново
Фуери Женски Маици Маици Половина Ракав Екипажот Вратот Лабава Повик Мода Блузи С-2ХЛ

Фуери Женски Маици Маици Половина Ракав Екипажот Вратот Лабава Повик Мода Блузи С-2ХЛ

DEN 271.20

Износ
Това е достапна

Фуери Женски Маици Маици Половина Ракав Екипажот Вратот Лабава Повик Мода Блузи С-2ХЛ. Материјал : овој основен врв е изработен Од Полиестер, памук, спандекс. Тој е многу мек, удобен, растеглив, со мала тежина, но не се гледа. Рачно перење, машинско перење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување.Ова може да ве натера да имате добро искуство со носење и да се чувствувате удобно цел ден. Исто така, стилот е многу ласкав за повеќето типови на тело. Карактеристики : Половина ракав, о врат, лабава, еднобојна, Едноставна и стилска, подобро покажувајќи го вашиот шарм, убавина, елеганција, фигура и виталност. Појавување : стилскиот дизајн е совршен за да одговара со вашата омилена облека, сандала и ѓердан. Кошулата е совршена за носење со фармерки, хеланки, шорцеви, секојдневни панталони, спортски чевли и едноставни додатоци. Правејќи да изгледате помодерно и елегантно. Нега на облека : ве Молиме имајте предвид дека рачно перење или машина со ладна вода, не користете прашок за белење или сушете суво топло, подобро закачете го за да се исуши. . Убави Совети. 1.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате. 2.Дозволете 1-2 см (0,4-0,8 инчи) разлики поради рачно мерење ! . 3.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од сликите, ви благодариме за разбирањето. Увезени. Повлечете го затворањето. Материјал : Многу Меки и Удобни Маици.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата