• Ново
Обичен Цвет Печатење Краток Ракав Маица На Екипажот Жени Жени Камизола Блузи Плус Големина Тренингот Кошула

Обичен Цвет Печатење Краток Ракав Маица На Екипажот Жени Жени Камизола Блузи Плус Големина Тренингот Кошула

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Обичен цвет печатење краток ракав Екипажот маица жените. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Големина шема : . Големина : S Биста : 93cm/36.61" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 64cm/25.20"Големина : M Биста : 98cm/38.58" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 103см/40.55" рамо : 41см/16.14" ракав : 19см/7.48" должина : 66см/25.98"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 42см/16.54" ракав : 20см/7.87" должина : 67см/26.38"големина : ххл Биста : 113см/44.49" рамо : 43см/16.93" ракав : 21см/8.27" должина : 68см/26.77"големина : хххл биста : 118см/46.46" рамо : 44см/17.32" ракав : 22см/8.66" должина : 69см/27.17" повод : секојдневен,Далиј,роденден,запознавање, танц перформанси,забава, свадба, за работа, на домашен одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето И Пролет. Материјал : Изработен Од Ткаенина, Лесен Мек И Удобен. Карактеристики : Секојдневни Блузи,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни Блузи,Секојдневна Облека,Стилски И Моден Дизајн, Летна Секојдневна Блуза. Тоа Ве Прави Повеќе И Привлечни За Носење. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно Или Нежно Миење На Машината Во Ладна Вода / Не / Сушење На Линијата. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Сопствена Табела Со Големини И Можете Да Ја Најдете На Нашите Слики Или Од Описот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата