• Ново
Scyoekwg Женски Кратки Ракави Блузи Обичните Празник Блузи Свети Патрик Ден Џуџе Печати Кошула Екипажот Блузи Трендовски Лабава Одговара Кошули Краток Ракав Маица Гр?

Scyoekwg Женски Кратки Ракави Блузи Обичните Празник Блузи Свети Патрик Ден Џуџе Печати Кошула Екипажот Блузи Трендовски Лабава

DEN 351.84

Износ
Това е достапна

Добредојдовте Во Нашата Продавница (Fre Ut Erv) Женски Врвови Со Кратки Ракави Пролетни Трендовски Врвови Секојдневни Врвови За Печатење На Денот На Свети Патрик Женски Маици Врвови Од Туника Модна Графичка Маичка, погодна за жени од сите возрасти. За Големината : нашата големина е мала, предлагаме да купите 1-2 големина Нагоре(ќе биде посоодветна). Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не! Дознајте повеќе за scyoekwg womens tops со посета на нашата страница за брендови (Scyoekwg) Табела Со Големини : Големина= S US= 4 UK = 8 EU= 34 Bust= 96cm/37.80" Рамо= 44cm/17.32 "Ракав= 16cm/6.30" Рамо= 39cm/15.35 "Должина= 63cm/24.80". Големина= М САД= 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 10 ЕУ= 36 Биста= 100см/39.37 "Рамо= 45см/17.72" Ракав= 17см/6.69 "Рамо= 40см/15.75 " Должина= 65см/25.59". Големина= Л САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 104см/40.94 "Рамо= 46см/18.11" Ракав= 18см/7.09 "Рамо= 41.2 см/16.22 "Должина= 67см/26.38". Големина= XL US= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Биста= 108cm/42.52 "Рамо= 47cm/18.50" Ракав= 19cm/7.48 "Рамо= 42.4 cm/16.69 "Должина= 69cm/27.17". Големина= XXL САД= 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 16 ЕУ= 42 Биста= 112cm/44.09 "Рамо= 48cm/18.90" Ракав= 20cm/7.87 "Рамо= 43.6 cm/17.17 "Должина= 71cm/27.95". Големина= XXXL САД= 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 18 ЕУ= 44 Биста= 116cm/45.67" Рамо= 49cm/19.29" Ракав= 21cm/8.27" Рамо= 44.8 cm/17.64" Должина= 73cm/28.74"&&информации За Производот : Сезона : Лето /Зима/Winter/Пролет Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Daliy Материјал : ПОЛИЕСТЕРСКИ СТИЛ : СЕКОЈДНЕВНА,МОДНА ДОЛЖИНА : РЕДОВНО како ДА се мие : ладно миење раце,закачување или сушење на линија што добивате : материјал За женски врвови од 1 Парче : Материјалот За женски Врвови Со кратки ракави Е Многу мек, удобен лесен и Лесен за кожата.тренингот блузи за жени трендовски обични жени долги ракави врвови класичен ул. денот на патрик печати кошула одмор блузи за жени лабава удобна долги ракави тренингот блузи за жени графички маици жени блузи облечени повик. Различни појавување : женски врвови со кратки ракави кошули со кратки ракави за жени блузи со кратки ракави за женски кошули за женски дуксери од екипажот западни кошули за жени, секојдневен врв за жени ,женски врвни Секојдневни Удобни Кошули, ќе биде вашиот идеален избор. Совршен со слаби фармерки, шорцеви, јога панталони или какви било панталони, здолништа, макси здолништа и многу повеќе. Направете да изгледате многу убаво и слатко. ПРИЛИКИ : Ова женски врвови плус големина блузи за жени дами блузи и блузи женски блузи и блузи облечени врвови за култури за тинејџерки женски празнични врвови за секоја пригода, особено за секојдневниот живот, канцеларија, забави, дружење, патување, училиште, работа и запознавање. Scyoekwg Женски Краток Ракав Блузи Обичните Празник Блузи Свети Патрик Ден Џуџе Печати Кошула Crewneck Блузи Трендовски Лабава Одговара Кошули Краток Ракав Маица Графички Маица МОРНАРИЦА XL. ЗАДОВОЛСТВО : АКО наидете на какви било проблеми при купувањето на производот, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата