• Ново
Женски Врвови Женски Обични Маици Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Со Печатени Маици За Денот На Вљубените Маици Црни

Женски Врвови Женски Обични Маици Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Со Печатени Маици За Денот На Вљубените Маици Црни

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Ткаенина освежувачки.Внимание Ако Размислување, Благодарам. Моден дизајн.Женски Блузи Женски Обични Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Маици За Денот на Вљубените.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Дише И Е Кул и Ќе биде Одличен За Летни Бои : Црвена,Розова,Сина,Црна,Бела : S,M,L,XL,Xxlsleve Должина : Кратка Шема На Ракави : Печатена/Цврста Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза.Материјал : 80% Полиестер, 10% спандекс, 10% памук. Женските Врвови Со Кратки Ракави се Лесни и Еластични Ткаенини, Меки и Удобни за Носење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата