• Ново
Начин да се слави графичката маица во стилот на жените за Божиќ во Дедо Мраз

Начин да се слави графичката маица во стилот на жените за Божиќ во Дедо Мраз

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

На овој начин да се слави графичката маица во стилот на жените за Божиќ, сигурно ќе донесе насмевка. Класичниот обичен изглед има Санта Силуета, стилизирана во нијанси за забавен и празничен изглед на празникот. Со своето опуштено вклопување и директно полите совршени за положување, ќе биде сезонски фаворит за ширење на навивањето. Материјал : 80% полиестер/20% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт. Графичка маица во стилот на жените Божиќ во стил од пат до славење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата