• Ново
Виада Женска Обична Еднобојна Лабава Тркалезна Маица Со Ракави На Вратот

Виада Женска Обична Еднобојна Лабава Тркалезна Маица Со Ракави На Вратот

DEN 318.40

Износ
Това е достапна

Женска Секојдневна Основна Маица Со Седум Ракави Со Вратот На Екипажот, ова е добро изработен еднобоен врв со мека, удобна и лесна ткаенина, секојдневна и едноставна. Овој врв е погоден за жени од секаков тип на тело, разноврсниот стил може да направи да изгледате поубаво и елегантно, совршено за спарување со фармерки или хеланки во пролет, fall или рана зима. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 44см/17.32" Должина : 64см/25.20 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 45см/17.72" Должина : 66см/25.98 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 46cm/18.11" Должина : 68cm/26.77 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 47см/18.50" Должина : 70см/27.56 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 48см/18.90" Должина : 72см/28.35 " Големина : ХХХЛ Големина. : XXX-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 48cm/18.90" Должина : 70cm/27.56 " Големина : XXXXL Големина. : XXXX-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 48cm/18.90" Должина : 71cm/27.95 " Големина : XXXXL Големина. : Xxxxx-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 50cm/19.69 " Должина : 72cm/28.35". МАТЕРИЈАЛ : Кошули за жени Изработени од висококвалитетна ткаенина, мека, удобна и лесна, совршена за секојдневно носење и пролет и fall. ЛЕСНО СПАРЕТЕ се со : обичните маици за жени можат да бидат спарени со вашите омилени хеланки, фармерки, шорцеви, какви било стилски панталони и чизми. СООДВЕТНИ ПРИЛИКИ : блузи за жени погодни за дневна, основна, работа, состанок, забава, на отворено, плажа. Одлично за лето, пролет и fall. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ : Раглан Цврст, 3/4 Ракав, Тркалезен Врат на Екипажот. Маичката Со Ракави Раглан е Основна и Класична. СОВЕТИ : Препорачајте миење во ладна вода и миење раце или се препорачува ниска температура за перење во машина. Не избелувајте / паѓајте суво ниско.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата