• Ново
Летни Женски Врвови V Вратот Патент Пуловер Печати Краток Ракав Лабава Маица

Летни Женски Врвови V Вратот Патент Пуловер Печати Краток Ракав Лабава Маица

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Летни Женски Врвови V Вратот Патент Пуловер Печати Краток Ракав Лабава Маица. Оваа ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V Вратот. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 маица големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Должина : 71см/27.95" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Должина : 72см/28.35" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37" Должина : 73см/28.74" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 104см/40.94" должина : 74см/29.13" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 108см/42.52" должина : 75см/29.53" ГОЛЕМИНА : XXXL сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 112см/44.09" должина : 76СМ/29.92" големина : Ххххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 116см/45.67" ДОЛЖИНА : 77СМ/30.31" големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 120СМ/47.24" должина : 78см/30.71" полиестер. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. €Карактеристики : Летни Женски Врвови V Вратот Патент Пуловер Печати Краток Ракав Лабава Маица. ①Совпаѓање : Спарете Со Хеланки или Фармерки, Најдобро За Секојдневно Носење, Одмор И Канцеларија Итн. Перење се Препорачува рачно миење на ладно, но може да се мие нежно во машина; Закачете се да се исуши; Не Избелувајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата