• Ново
Honeeladyy Попуст Божиќ Блузи Жени Симпатична Дедо Мраз Смешни Печатени Вратоврска Боја Врвови Надвор Рамо Маици Повик Долг Ракав Коленото Фустан

Honeeladyy Попуст Божиќ Блузи Жени Симпатична Дедо Мраз Смешни Печатени Вратоврска Боја Врвови Надвор Рамо Маици Повик Долг

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

врвови со долги ракави Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 69см/27.17 " Должина : 90см/35.43". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 70.5 см/27.76 "Должина : 91см/35.83". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 72см/28.35 " Должина : 92см/36.22". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 73.5 см/28.94 "Должина : 93см/36.61". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 75см/29.53 " Должина : 94см/37.01".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата