• Ново
Симпатично Држете Гледам Кошула За Мачки, Маица За Љубители На Мачки, Подарок За Љубителите На Мачки

Симпатично Држете Гледам Кошула За Мачки, Маица За Љубители На Мачки, Подарок За Љубителите На Мачки

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Фатете ја оваа маица за мачки со кул изглед за тој љубител на мачки, луда мачка дама, мачка мајка, мачка тато или некој што го познавате лесно расеан од мачки! Оваа унисекс маица бела+платно се вклопува како добро сакан фаворит, со врат на екипажот, кратки ракави и дизајнирана со супериорен чешлан и прстенест памук. ① Малопродажба одговара на етикетата Солза-далеку} Странично зашиени } лента за Рамо € 4.2-унца, 100% Воздушен Волумен чешлан и прстен-откачи памук, 32 синглови. ? Што Е Памук Со Прстен? Терминот рингспун е измислен поради процесот што се користи за производство на овој вид памук. Предивото што е создадено за памук со прстен се врти на начин што произведува посилни, подолги нишки кои се меки, исклучително издржливи и ослободени од грубата текстура на стандардниот суров памук. Инструкции за нега : машинско перење топло, внатре кон надвор, со слични бои. Користете само белило без хлор. Падне сува медиум. Не пеглајте. ① ВАЖНО! ние работиме со испраќач на капка за печатење на барање и постојано комуницираме со нив за какви било ажурирања. Поради сегашното опкружување, времето на производство и испорака може да варира од наведеното време на исполнување"Подготвено за испорака". Покрај тоа, поштенскиот систем се соочува со тесни грла, особено на меѓународно ниво, во одредени области кои можат да ја одложат испораката. Размислете за оваа можна флуктуација на времето ако планирате да ја доставите оваа ставка за одреден датум на настан. СИТЕ СЛИКИ СЕ ЗАШТИТЕНИ СО АВТОРСКИ ПРАВА ОД СТРАНА НА САД И МЕЃУНАРОДНИТЕ ЗАКОНИ. РЕПРОДУКЦИЈАТА ИЛИ УПОТРЕБАТА НА ОВИЕ СЛИКИ, ФОТОГРАФИИ И ДИЗАЈНИ СЕ СТРОГО ЗАБРАНЕТИ. Симпатична Држете Гледам Кошула За Мачки, Маица За Љубители На Мачки, Подарок За Љубителите На Мачки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата