• Ново
Дебела Маица Смешни Овци Хумор Новина Моден Текст Маица-Морнарица, М

Дебела Маица Смешни Овци Хумор Новина Моден Текст Маица-Морнарица, М

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Нашите Маици со Тежок Памук Гилдан се направени од 100% памук отпечатен во САД! Шевови со двојна игла со рабови и дно за издржливост, претходно испукана ткаенина за минимизирано собирање. Хедер Греј е направен од 90% Памук / 10% Полиестер. ЗАБЕЛЕШКА : Зелената, Портокаловата, Розовата и Виолетовата Не се носат на залиха и ќе треба да се нарачаат. Ве молиме дозволете 2-3 дополнителни денови време за обработка за сите нарачки со овие бои. За Дизајнот. Ова е нов производ/дизајн. Гномите за опис во моментов се напорни на работа и наскоро ќе донесат опис на дизајнот. Ниту Една Дебела Маица Смешни Овци Хумор Новина Моден Текст Маица-Морнарица, М.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата