• Ново
Денот На вљубените Со Долги Ракави Карирани Ракави Љубов Печатена Маица Со Долги Ракави

Денот На вљубените Со Долги Ракави Карирани Ракави Љубов Печатена Маица Со Долги Ракави

DEN 319.20

Износ
Това е достапна

Големина : S Биста : 96cm/37.80" ракав : 69cm/27.17" Должина : 62cm/24.41" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 71cm/27.95" Должина : 64cm/25.20" Големина : L Биста : 104cm/40.94" Ракав : 73cm/28.74" Должина : 66см/25.98" големина : xl биста : 108см/42.52" ракав : 75см/29.53" Должина : 68см/26.77" големина : xxl Биста : 114см/44.88" Ракав : 77см/30.31" Должина : 70см/27.56" големина : xxxl биста : 118см/46.46" ракав : 79см/31.10" должина : 72см/28.35" ден на вљубените кариран ракав со долги ракави љубов Печатена маица со Долги Ракави карактеристики : € материјал ● Изработен е од материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики на вратот, долг ракав, Широк Лабав фитинг, секојдневен шик стил, печатење, врвови Од Туника .①Стилот и модата ве прават попривлечни quodicasions€Погоден За секојдневен секојдневен изглед и какви било прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.`+Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!Сезона : All Gender : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Конвенционална Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузалност пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Top Size Bust Sleeve Length S96cm/37.80"69cm/27.17"62cm/24.41"M100cm/39.37"71cm/27.95"64cm/25.20"L104cm/40.94"73cm/28.74"66cm/25.98"XL108cm/42.52"75cm/29.53"68cm/26.77"XXL114cm/44.88"77cm/30.31"70cm/27.56"XXXL118cm/46.46"79cm/31.10"72cm/28.35"Size : SBust : 96cm/37.80"Sleeve : 69cm/27.17"Length : 62cm/24.41"Size : MBust : 100cm/39.37"Sleeve : 71cm/27.95"Length : 64cm/25.20"Size : LBust : 104cm/40.94"Sleeve : 73cm/28.74"Length : 66cm/25.98"Size : XLBust : 108cm/42.52"Sleeve : 75cm/29.53"Length : 68cm/26.77"Size : XXLBust : 114cm/44.88"Sleeve : 77cm/30.31"Length : 70cm/27.56"Size : XXXLBust : 118cm/46.46"Sleeve : 79cm/31.10"Length : 72cm/28.35" Фзм Денот На Вљубените Со Долги Ракави Карирани Ракави Љубов Печатена Маица Со Долги Ракави.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата