• Ново
Сонце Еко-Џерси Маичка - еко греј, м

Сонце Еко-Џерси Маичка - еко греј, м

DEN 244.80

Износ
Това е достапна

Ова е одлична секојдневна маица, со опуштено вклопување и супер меки удобни материјали. Исто така, ќе се чувствувате добро носејќи го знаејќи дека содржи рециклиран памук и поли. Врзаната јака додава и уникатнаesетика. . . Еко-Пријателска Опција. . Придобивки. . . голема секојдневна кошула. . добро е да се носат рециклирани материјали. . . Карактеристики. . . т4.1 мл., 50/38/12 полиестер (6,25% рециклиран)/памук (6,25% органски)/вискоза, 20 синглови. . тунисекс тенок одговара. . тлоу-влијание обоени и ткаенина-измиени. . врзана јака од три четвртини инчи. . слепи-зашиени ракави и долниот раб. . . Од еколошка и човечка причина, овој производ се прави само кога ќе го нарачате. Ве молиме дозволете околу една недела да се направи и ние ќе ви испратиме информации за следење веднаш штом ќе бидат по пошта. Сонце Еко-Џерси Маичка-еко греј, м.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата